Rengarenk Çeşme

Mavinin her tonunu yansıtan denizi, altın rengi kumları, şifa dağıtan kaplıcaları, akvaryumdan farksız koyları, film karelerinden fırlayan sokakları, efil efil esen rüzgarı ve damağınızda hatıralar bırakacak özgün mutfağıyla İzmir’in dünyaya açılan penceresi olan Çeşme özellikle gece hayatıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Gündüzler beach clublarda ve kafelerde başlayan eğlence hayatı ışıkların kararmasıyla birlikte kendini meyhane ve barlara yöneliyor. Dünyaca ünlü koylarında kıskandıran doğal yapısı ve mavinin farklı tonlarını barındıran denizinde adeta bir eğlence patlaması yaşanıyor. Deniz kum güneş üçgenine eğlence katan Çeşme’nin beach clubları tek başına bir turizm odağı haline gelmiş bulunmakta.  Eğlence rüzgarının çok sert estiği beach clublara yıl boyunca farklı türden sanatçı ve dj’ler eşlik ediyor.

Havanın kararmasıyla birlikte Çeşme’nin salaş ve samimi meyhanelerinde hoş sohbet eşliğinde eğlencenize devam edebilirsiniz. Özellikle Alaçatı’nın dar sokaklarında alaturka müzik eşliğinde nostalji niteliğinde hem yemeklerin hem de eğlencenin tadına doyacağınız bu salaş meyhanelerde bolca fotoğraf çektirip hafızalarınızı somut hale getirebilirsiniz.

Eğlenmeye doymayanlar için ise Çeşme’nin rengarenk eğlence mekanları tüm ihtişamıyla hayatını tadını çıkarmaya devam ediyor. Özellikle gece yarısından sonra başlayan partilerle tam bir dans müzik ve eğlence üçgeni kuran bu mekanlarda Türkiye’de başka yerde bulamayacağınız bir deneyimi misafirlerine yaşatıyor.

Eğlencenin kesintisiz olarak devam ettiği Çeşme’de günün ilk ışıklarından gecenin son ışığına kadar devam eden bu eğlence resitali Çeşme’yi tatil merkezi olarak vazgeçilmez bir durak haline getiriyor

cesmerez